OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01. 2018.

4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01. 2018.

1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na pomoc misjonarzom z naszej archidiecezji, pracujących w różnych zakątkach świata.
  2. Jutro kończy się duszpasterskie nawiedzenie rodzin. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana w czasie kolędy, mogą to uczynić we wtorek 30 stycznia, po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii.
  3. W poniedziałek nie będzie Mszy św.
  4. Od wtorku odprawiane będą już Msze wieczorne o godz. 17.00.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych. Do kościoła przynosimy gromnice lub świece.
  7. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VII i II gimnazjum w piątek o godz. 17.00.
  8. Z powodu remontu w salce parafialnej spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych   w piątek nie odbędzie się.
  9. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00.
  10. W sobotę nawiedzenie chorych od godz. 9.00.
  11. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  12. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  13. Intencje mszalne.