Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02. 2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02. 2018.

 1. Spotkanie członków parafialnego zespołu charytatywnego w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 2. W najbliższą środę rozpoczynamy czas czterdziestodniowego przygotowania do Świąt Paschalnych, czyli Wielki Post. Msze św. w tym dniu z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 10.00, 17.00 i 19.00.
 3. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Rady Ekonomicznej.
 5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej specjalnie dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych po wieczornej Mszy św.
 6. W piątek 16 lutego o godz. 19.00 rozpocznie się w naszej parafii katecheza przedmałżeńska. Spotkania odbywać się będą w salce parafialnej – wejście przez kościół.
 7. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu       o godz. 16.15. Bezpośrednio po nich Msza św. recytowana bez kazania. W czasie nabożeństwa pasyjnego zbierać będziemy ofiary, które przeznaczamy na fundusz rekolekcyjny.
 8. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka na cele inwestycyjne.
 9. Diecezjalne duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, które odbędzie się w dniach 15-29 stycznia 2019 roku          w Panamie. Zgłoszenia tylko do 24 lutego. Więcej informacji w gablotce                       i u ks. Jacka.
 10. Powtarzają się próby wyłudzania pieniędzy od starszych osób tzw. „metodą na wnuczka lub policjanta”. Policja apeluje, aby nie przekazywać pieniędzy osobom, których się nie zna. Szczegółowa informacja policji na plakacie w gablotce.
 11. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
 12. Intencje mszalne.