Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02. 2018.

 

  1. W tym tygodniu nie będzie porannej Mszy św. w poniedziałek i czwartek, a wieczornej we wtorek.
  2. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej specjalnie dla dzieci o godz. 16.30,  a dla dorosłych po wieczornej Mszy św.
  3. W piątek o godz. 19.00 spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15. Bezpośrednio po nim Msza św. recytowana bez kazania. W czasie nabożeństwa pasyjnego zbieramy ofiary, które przeznaczamy na fundusz rekolekcyjny.
  5. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  6. Dr Jan Zabrzyński, Wójt Gminy Złotniki Kujawskie oraz Radni zapraszają na bezpłatną akcję profilaktyczną „Zdrowe stopy”. Termin – 10 marca od godz. 10.00 w Ośrodku Zdrowia przy ul. Strażackiej 11. Szczegóły w gablotce.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Intencje mszalne.