OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.03. 2018.

1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej specjalnie dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych po wieczornej Mszy św.
  2. W piątek spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III A, B i C o godz. 15.30.
  3. W piątek o godz. 19.00 spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  4. W piątek po wieczornej Mszy św. i Drodze Krzyżowej spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII i II gimnazjum.
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15. Bezpośrednio po nim Msza św. recytowana bez kazania.
  6. Uczniowie Szkoły Podstawowej zapraszają na Misterium Wielkopostne w przyszłą niedzielę 18 marca o godz. 16.00, przed Gorzkimi Żalami.
  7. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę miesiąca składka na cele inwestycyjne.
  8. Całodzienna Spowiedź wielkopostna w naszej parafii odbędzie się w piątek przed niedzielą palmową – 23 marca. Plan dostępny jest już na plakacie i parafialnej stronie internetowej.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.                   Cena 5 zł.
  10. Intencje mszalne.