Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.04. 2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04. 2018.

 

  1. W czwartek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Eucharystia z uroczystości także w środę o godz. 18.00.Przypominamy, że w tym dniu jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we Mszy św.
  2. Uroczysta Eucharystia w intencji Ojczyzny i Strażaków odprawiona będzie 3 maja o godz. 11.30. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych już na 2 maja.
  3. W czwartek modlitwy o powołania po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Nabożeństwo majowe od pon. do piątku po wieczornej o 18.30, w sobotę o 17.30, a w niedzielę i uroczystości o 16.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do NSPJ po wieczornej Mszy św. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  6. Nawiedzenie chorych w sobotę od godz. 9.00.
  7. Od poniedziałku 30 kwietnia rozpoczynamy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, lodówki, telewizory, komputery, a także drobniejsze urządzenia). Wszystkie te rzeczy można składać na wyznaczonym miejscu obok budynku gospodarczego na terenie przy plebanii od godz. 8.00 do 20.00, oprócz niedziel i uroczystości. Zakończenie zbiórki 11 maja do godziny 12.00. Przychody z akcji prowadzonej przez Green Office Ecologic wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce. Szczegółowe informacje w gablotce.
  8. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.