Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.05. 2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06.05. 2018.

  1. Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej odprawiane są od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. w soboty o godz. 17.30, a w niedziele i uroczystości o 16.30.
  2. Rozpoczynają się próby dzieci pierwszokomunijnych. W tym tygodniu będą one we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 16.30. Spotkanie dla rodziców             w poniedziałek 14 maja o godz. 19.00.
  3. Spotkanie zespołu charytatywnego we wtorek po nabożeństwie majowym.
  4. W najbliższą sobotę 12 maja zapraszamy wszystkich chorych i starszych na              Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 10.00.
  5. Odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Andrzeja Boboli w środę 16 maja. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. kan. Karol Glesmer, proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja w Bydgoszczy. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego świętowania swoistych „imienin” naszej wspólnoty.
  6. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, lodówki, telewizory, komputery, a także drobniejsze urządzenia). Wszystkie te rzeczy można składać na wyznaczonym miejscu obok budynku gospodarczego na terenie przy plebanii od godz. 8.00 do 20.00. Zakończenie zbiórki 11 maja do godziny 12.00. Przychody  z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce. Szczegółowe informacje w gablotce i na stronie internetowej.
  7. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłego Eugeniusza Wiktorowicza z Tupadeł oraz Mariannę Waszkiewicz, matkę śp. ks. Romana Waszkiewicza. Pogrzeb śp. Marianny w poniedzialek o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym. Dobry Jezu…