Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.06.2018.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 10.06.2018.

 

 1. W środę obchodzić będziemy w naszej wspólnocie parafialnej odpust ku czci św. Antoniego z Padwy. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi                    Artur Bartkowiak, pracujący w trzemeszeńskiej bazylice. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszego Patrona.
 2. Kończy się dzisiaj konkurs dla dzieci „Zagadka Św. Antoniego”. Prace można oddawać jeszcze w zakrystii. Rozwiązanie i rozdanie nagród w czasie Mszy św. odpustowej w środę o godz. 18.00.
 3. Spotkanie Matek Różańcowych we wtorek po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie dla tegorocznych bierzmowanych w środę i piątek o godz. 16.30.
 5. Spotkanie członków Rady duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św.
 6. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców w sobotę o godz. 10.00, a następnie krótkie spotkanie z młodzieżą i świadkami w kościele.
 7. Przygotowujemy się już do wizytacji kanonicznej naszej parafii, która odbędzie się we wtorek 19 czerwca. Jest to szczególna okazja dla wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z księdzem biskupem Krzysztofem Wętkowskim. Szczegółowy plan dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej. W tym dniu na Mszy św. o godz. 16.00 nasza młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
 8. Od dzisiaj rozpoczynamy modlitewne przygotowanie do tego wydarzenia, wzywając darów Ducha Świętego dla Księdza Biskupa i całej wspólnoty parafialnej.
 9. Prosimy o uporządkowanie przed wizytacją grobów na cmentarzu.
 10. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na dokończenie remontu zakrystii. Z aktualnym stanem prac można zapoznać się w internecie.
 11. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.