OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.07.2018.

XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 01.07.2018.

1. Od dzisiaj zgodnie z dekretem Księdza Prymasa wikariuszem w naszej parafii jest ksiądz Marcin Holak. Życzymy potrzebnych łask w pełnieniu posługi kapłańskiej. Przez pierwsze dwa tygodnie lipca ks. Marcin będzie na urlopie.
  2. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane zasadniczo wieczorem o godz. 18.00, tylko we wtorek o godz. 8.00.
  3. W czwartek modlitwy o powołania po wieczornej Mszy św.
  4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00, a po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
  5. Nawiedzenia chorych w I sobotę miesiąca nie będzie. O terminie odwiedzin informację podamy w późniejszym terminie.
  6. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św.
  7. Ruszyła wersja testowa strony internetowej naszego cmentarza –cmentarnik.net/zlotniki. Bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych korekt dotyczących zamieszczonych tam informacji.
  8. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.