OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.07.2018.

XV NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 15.07.2018.

1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane rano i wieczorem.
  2. W sobotę gościć będziemy w naszej parafii pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. Bardzo prosimy, aby tradycyjnie już, jak co roku przyjąć ich do swoich domów według wypracowanego od lat schematu. Zapraszamy wszystkich parafian na Apel Jasnogórski o godz. 21.00 do kościoła, który przeżyjemy razem z pielgrzymami.
  3. W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Każdy otrzyma obrazek z wizerunkiem Św. Patrona i modlitwą kierowcy. Przy poświęceniu będzie można złożyć stosowną ofiarę.
  4. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św.
  5. Informujemy, że wykonano inwentaryzację naszego cmentarza parafialnego.

W związku z tym bardzo proszę, aby sprawdzić na stronie:

www.cmentarnik.net/zlotnikikujawskie

czy wszystkie dane na stronie internetowej są właściwe. Bardzo proszę o zgłaszanie się do biura parafialnego  w celu wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości i braków. W przypadku, jeśli w systemie wyświetla się grób na czerwono, a wszelkie sprawy opłat są na bieżąco uregulowane prosimy również o kontakt i zostanie to uwzględnione. Informuję również iż nie przewiduje się pobierać żadnych kar i opłat zaległych powyżej 10 lat. Aktualnie prolongata miejsca na 20 lat wynosi 400 zł.

1. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  2. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.
  3. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Hannę Wysota i wszystkich naszych bliskich zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych. Dobry Jezu…