OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 22.07.2018.

XVI NIEDZIELA  ZWYKŁA – 22.07.2018.

1. Dzisiaj, z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Każdy otrzyma obrazek wizerunkiem Św. Patrona i modlitwą kierowcy. Przy poświęceniu będzie można złożyć stosowną ofiarę.
  2. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane rano i wieczorem.
  3. Składamy podziękowanie wszystkim osobom, które zaangażowały się w przyjęcie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę.
  4. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św.
  5. Nawiedzenie chorych odbędzie się w I piątek miesiąca sierpnia.
  6. Planujemy zorganizowanie parafialnych dożynek – dziękczynienia Panu Bogu za płody ziemi w niedzielę 12 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00.                  Zapraszamy serdecznie Sołtysów Dobrogościc, Gniewkówca, Krężoł i Złotnik Kujawskich na spotkanie w najbliższy poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  7. Parafia w Lisewie Kościelnym organizuje jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy 31 lipca (wtorek). Wyjazd o godz. 4.15 z przystanku w Złotnikach, powrót ok. 23.00. Koszt 80 zł. Zapisy u nas w zakrystii po Mszach św.
  8. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Małgorzatę Małecką. Dobry Jezu…