OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 5.08.2018

XVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA – 5.08.2018

1. W tygodniu Msze św. będą odprawiane rano i wieczorem.
  2. Biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszach św.
  3. W przyszłą niedziele na mszy św. o godz. 10.00 będziemy przeżywać dożynki parafialne dziękując Panu Bogu za zebrane plony. Prosimy poszczególne wioski o przygotowanie wieńca dożynkowego.
  4. W najbliższą sobotę panie z rady parafialnej i szlachetnej paczki będą sprzątały nasz kościół. Już teraz pragnę podziękować za to wspólne zaangażowanie na rzecz wspólnoty parafialnej.
  5. Panu Markowi Rosa dziękuję za skoszenie trawy na terenie przykościelnym i pani Dance Wieczorek za pranie bielizny kielichowej oraz za dbanie o kwiaty w naszym kościele.
  6. Nasza parafia przyjęła w czwartek pielgrzymów z Gdańska. Stąd zakupiliśmy wodę dla pielgrzymów i zadbaliśmy aby nikt z naszej parafii nie wyszedł  głodny.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” .