OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.09.2018.

XXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA – 09.09.2018.

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. W tygodniu nastąpi zmiana godz. mszy św. z godz. 8.00 na godz. 7.30.
  3. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
  4. Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski abp Wojciech Polak zaprasza na: XI Zjazd Gnieźnieński w dniach 21-23 września 2018 r. Więcej informacji na ten temat w gablocie ogłoszeń .
  5. Ojcowie franciszkanie zapraszają na dzień 15 września na odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Program uroczystości znajdziemy na plakacie.
  6. W sobotę tj. 15 września zapraszamy na Dożynki Gminne, które rozpoczną się w naszym kościele mszą św. dziękczynną o godz. 14.00.
  7. Spotkanie lektorów i ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do liturgicznej służby ołtarza.
  8. Nasz parafialny chórek zaprasza dzieci i młodzież na swoje spotkanie w każdą sobotę o godz. 11.00.
  9. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania 8 klas i 3 gimnazjum w czwartek o godz. 17.00.
  10. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”                        w cenie 5zł.