OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.09.2018.

XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA – 29.09.2018.

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
  3. Od miesiąca października w naszej parafii przechodzimy na czas zimowy stąd wieczorna msza św. będzie o godz. 17.00.
  4. W tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu będziemy się modlić na różańcu w int. powołań.
  5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 15.30.
  6. Za tydzień w sobotę od 8.30 odwiedzimy chorych z panem Jezusem.
  7. W miesiącu październiku zapraszamy naszych parafian do wspólnego rozważania tajemnic różańca. Na różańcu będziemy się modlić od poniedziałku do piątku każdego dnia po wieczornej mszy św. a w sobotę i niedzielę przed mszą świętą tj. o 16.30. Natomiast dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek po wieczornej mszy świętej, gdzie będą wraz z dorosłymi prowadzić dwie dziesiątki różańca.
  8. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o 10. 00 poświęcimy dzieciom pierwszokomunijnym różańce. Jeżeli ktoś ma różaniec do poświęcenia również może go przynieść na tę mszę świętą.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”                        w cenie 5zł.