Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.10.2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA – 14.10.2018.

 

  1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
  3. Dzisiejsza składka, przeznaczona jest  na pokrycie kosztów remontowo-âbudowlanych.
  4. W miesiącu październiku zapraszamy naszych parafian do wspólnego rozważania tajemnic różańca. Na różańcu będziemy się modlić od poniedziałku do piątku każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w sobotę i niedzielę przed mszą świętą tj. o 16.30. Natomiast dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek po wieczornej mszy świętej, gdzie będą wraz z dorosłymi prowadzić dwie dziesiątki różańca.
  5. Wszystkich, którzy chcą włączyć się w modlitwę za zmarłych zapraszamy do składania wymienianek rocznych i jednorazowych.
  6. W  dzisiejszą niedziele z okazji XVIII Dnia Papieskiego na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z naszej szkoły wystąpią w przedstawieniu „Promieniowanie ojcostwa”. Również po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera młodzież uzdolnioną z ubogich rodzin.
  7. Od przyszłej niedzieli ministranci będą rozprowadzać znicze papieskie, które będziemy mogli zapalić na grobach naszych zmarłych, jako wyraz wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Ofiary uzyskane ze zbiórki będą przeznaczone na letni wyjazd młodzieży.
  8. Stowarzyszenie Równe Szanse zaprasza stu chętnych mieszkańców i sympatyków gminy Złotniki Kujawskie do udziału w Biegu “100 na 100”, czyli 100 km na 100 lat Niepodległości. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”                        w cenie 5zł.