OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.10.2018.

XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 21.10.2018.

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
  3. W miesiącu październiku zapraszamy naszych parafian do wspólnego rozważania tajemnic różańca.
  4. Dziękujemy paniom, które zaangażowały się w posprzątanie kościoła.
  5. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą pomóc przy grabieniu liści. Prosimy zabrać ze sobą grabie.
  6. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać X DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. W tym dniu młodzież będzie zbierała ofiary na pomoc kościołowi w Pakistanie.
  7. Spotkanie klas 8 i 3 gimnazjalnych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w czwartek o godz. 16.00.
  8. Wszystkich którzy chcą włączyć się w modlitwę za zmarłych zapraszamy do składania wymienianek rocznych i jednorazowych.
  9. Od dzisiejszej niedzieli do 1 listopada ministranci będą rozprowadzać znicze papieskie, które będziemy mogli zapalić na grobach naszych zmarłych jako wyraz wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II. Ofiary uzyskane ze zbiórki będą przeznaczone na letni wyjazd młodzieży.
  10. Zmarł Zygmunt Chmara, ojciec ks. proboszcza Marka Chmary. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 23 października o godzinie 14.30 w Dąbrowie k. Mogilna pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego. Zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu.
  11. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 5zł.