Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.11.2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA  – 25.11.2018.

 

  1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w grabienie liści. Takie zaangażowanie na rzecz parafii jest wyrazem naszej odpowiedzialności za wspólnotę parafialną.
  3. Do chorych z Komunią Świętą udamy się w sobotę, 8 grudnia.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w Kościele czas adwentu. W tym okresie będziemy spotykać się z dziećmi na roratach we wtorki, środy i czwartki na wieczornej Mszy św. Prosimy, aby dzieci na roraty przynosiły lampiony.
  5. Spotkanie członków parafialnego zespołu charytatywnego w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Od pierwszej niedzieli adwentu parafialny zespół charytatywny będzie rozprowadzał świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Do nabycia będą również opłatki na stół wigilijny, które poświęcimy podczas Mszy św. Dzielenie się poświęconym opłatkiem, a nie zakupionym w MARKECIE, jest szczególnym znakiem łączności z całą wspólnotą parafialną.
  7. Przypominamy że spotkania dla Liturgicznej Służby Ołtarza są w każdą sobotę o godz. 10.00 a dla naszego chórku parafialnego o godz. 11.00 na które serdecznie zaprasza młodzież.
  8. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”  w cenie 6zł.