Plan Kolędy 2019


Środa, 02.01.2019 r.

  1. Ul. Słoneczna (od p. Wawrzyńskich do p. Charysz) (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Topolowa i Słoneczna (od p. Bańka do p. Wesołowskich) (Prob.) godz. 15.00

Czwartek, 03.01.2019 r.

  1. Ul. Ogrodowa (od p. Kawka do p. Tyma) (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Morelowa (od p. Rosińskich do p. Hałas) (Prob.) godz. 15.00

 

Sobota, 05.01.2019 r., godz. 10.00

  1. Karczówka (od p. Kawka) (Wik.)
  2. Kobelniki – (Prob.)

Poniedziałek, 07.01.2019 r., godz. 15.00

 

  1. Ul. Krótka (od p. Redzik do p. Kordaszewskich) (Wik.)
  2. Ul. Kwiatowa od p. Karaszewskich (Prob.)

Wtorek, 08.01.2019 r.

  1. Ul. Parkowa (od p. Jerzego Marcinkowskiego i bloki nr 1 i 3) godz. 15.00 (Wik.)
  2. Ul. Parkowa (od p. Wienconek i bloki nr 2 i 4) (Prob.) godz. 15.00

   

Środa, 09.01.2019 r.,

  1. Ul. Wiśniowa (od p. Świdurskich do p. Kordaszewskich) godz. 15.00 (Wik.)
  2. Ul. Wiśniowa (od p. Kula do p. Błaczkowskich) (Prob.) godz. 15.00

   

Czwartek, 10.01.2019 r., godz. 15.00

 

  1. ul. Akacjowa i Brzozowa (od p. Szemraj) (Wik.)
  2. ul. Wierzbowa, Lipowa, Klonowa (od p. Popielewskich) (Prob.)

   

Piątek, 11.01.2019 r., godz. 15.00

 

  1. Ul. Sezamkowa i Jęczmienna (od Szosy Bydgoskiej do                 p. Ireneusza Piątkowskiego) (Wik.)
  2. Ul. Jęczmienna (od p. Macieja Rosy do p. Kuczora) (Prob.)

 

Sobota, 12.01.2019 r., godz. 10.00

  1. Dobrogościce (od p. Oliwkowskich do p. Gubków) (Wik.)
  2. Dobrogościce (od p. Zych do p. Kasprzaków) (Prob.)

Poniedziałek 14.01.2019 r. godz. 11.00

  1. Krężoły (od p. Fabich do p. Flicińskiej) (Wik.)
  2. Krężoły (od p. Romana Wesołowskiego do p. Giersz) (Prob.)

Wtorek, 15.01.2019 r.,

  1. Ul. Dworcowa (od p. Mastalerzów do Wiśniewskich) (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Dworcowa i Wiosenna (od ul. Kościelnej do Miśkurków) (Prob.)  godz. 15.00

Środa, 16.01.2019 r.,

  1. Ul. Dworcowa (od. p. Mazurów do p. Szymańskich) (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Dworcowa (od ul. Kościelnej do Woźniaków) (Prob.) godz. 15.00

Czwartek, 17.01.2019 r., godz. 15.00

  1. Ul. Szosa Bydgoska (od p. Biernackich do p. Zielińskich) (Wik.)
  2. Ul. Wiejska i Szosa Bydgoska (do p. Pujszo) (Prob.)

Piątek, 18.01.2019 r., godz. 15.00

    Ul. Szosa Bydgoska (od ul. Ogrodowej do ul. Kościelnej) (Wik.)

  1. Ul. Szosa Bydgoska (od p. Pirowiczów do ul. Kościelnej) (Prob.)

Sobota, 19.01.2019 r., godz. 10.00

  1. Rucewo (od p. Marka Szemraja do p. Sudowskich) (Wik.)
  2. Rucewo (od p. Chmal i ostatnie nry Szosy Bydgoskiej) (Prob.)

Poniedziałek, 21.01.2018r., godz. 15.00

  1. Ul. Jesionowa, Modrzewiowa (od p. Kwapiszewskiej do p. Lucyny Glemp) (Wik.)
  2. Pozostałe domy z Szosy Bydgoskiej (od p. Kąkolewskich do p. Nowickich) i ul. Kasztanowa (do p. Próchnickiej) (Prob.)

Wtorek, 22.01.2018r.,

  1. Ul. Średnia (od ul. Kościelnej) (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Średnia (od. ul. Ogrodowej) (Prob.) godz. 15.00

Środa, 23.01.2018r.,

  1. Ul. Kubusia Puchatka, Ustronie i Zacisze (Wik.) godz. 15.00
  2. Ul. Powstańców Wlkpl. (od p. Kiliańczyk do p. Kwapich) (Prob.) godz. 16.00

Czwartek, 24.01.2018r., godz. 15.00

  1. Ul. Złotnicka i Powstańców Wlkpl. (od p. Kopacz do p. Malinowskich) (Wik.)
  2. Ul. Powstańców Wlkpl. (od przejazdu kolejowego do p. Jędrasików) (Prob.)

Piątek, 25.01.2018r.,

  1. Ul. Nowa (od p. Perzyńskich) (Wik.)
  2. Ul. Magazynowa i Podgórna (od p. Starobrat) (Prob.)

Sobota, 26.01.2018r., godz. 10.00

  1. Niszczewice (od p. Orlikowskich) i Mierzwin (do p. Michaliny Babral) (Wik.)
  2. Mierzwin (od p. Pawlików do p. Liczbików) (Prob.)

Plan na kolejny tydzień opublikujemy w najbliższą sobotę.

 

Polub i podziel się: