Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.01.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA TRZECIĄ NIEDZIELE ZWYKŁĄ

                                                 27.01.2019

  1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek. Natomiast od wtorku Msze św. będą o godz. 7.30.
  2. Od środy zapraszamy na Msze św. wieczorne o godz. 17.00.
  3. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 16.00, a po Mszy św. wieczornej dokonamy zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  4. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych. Do kościoła przynosimy gromnice lub świece.
  5. W sobotę, z uwagi na Święto Matki Bożej Gromnicznej, wieczorna Msza św. nie będzie sprawowana z liturgii niedzielnej. Z tego powodu obowiązek uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii należy wypełnić w niedzielę.
  6. Chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w najbliższą sobotę od godz. 9.00.

 

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za otwarcie drzwi swoich domów, wspólną modlitwę, gościnę, złożone przy tej okazji ofiary na potrzeby parafii oraz cenne uwagi z okazji duszpasterskiej wizyty, którą jest KOLĘDA. Osoby, które chcą przyjąć ks. z błogosławieństwem kolędowym, a tego jeszcze nie uczyniły z różnych powodów mogą to zgłosić w biurze.
  2. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6zł.