OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.03.2019

VIII NIEDZIELA  ZWYKŁA  – 03.03.2019.

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek.
  2. Spotkanie dla klas 8 i 3 gimnazjum rozpocznie się we wtorek Mszą św. o godz. 17.00.
  3. W najbliższą środę rozpoczynamy czas czterdziestodniowego przygotowania do Świąt Paschalnych, czyli Wielki Post. Msze św. w tym dniu z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 17.00 i 19.00.
  4. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
  5. Zapraszamy w czwartek o godz. 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17.00. Ten dzień jest dniem modlitwy wynagradzającej i postu za grzechy wykorzystywania seksualnego osób małoletnich i w tej intencji szczególnie odprawimy to nabożeństwo.
  8. W piątek 8 marca o godz. 19.00 w salce parafialnej pierwsze spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  9. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15. Bezpośrednio po nich Msza św. recytowana bez kazania. W czasie nabożeństwa pasyjnego tradycyjnie już będziemy zbierać ofiary, które przeznaczamy na fundusz rekolekcyjny.
  10. Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Kręgu Biblijnego zapraszamy na spotkanie w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 w salce parafialnej.
  11. Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w środę 13 marca po wieczornej Mszy św.
  1. „Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary”. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne – spłatę należności za przeprowadzone remonty.
  2. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6zł.