Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.03.2019.

 1. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEIII NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU  – 24.03.2019.
  1. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu na Mszy św. o godz. 17.00 chętne osoby będą mogły podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje wyłożone są na stoliku za ławkami. Wypisane przynosimy na Eucharystię. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń. Jutro nie ma Mszy św. rano.
  2. We wtorek spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00.
  3. W piątek przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po porannej Mszy św. , a zakończy o godz. 16.50. Plan adoracji z podziałem na ulice jest wywieszony w gablotce i dostępny na stronie internetowej. Postarajmy się znaleźć chwilę czasu w tym dniu na osobistą modlitwę w naszej świątyni.
  4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17.00.  
  5. W piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy  w naszej parafii od następnej niedzieli. Poprowadzi je dla nas ks. Wojciech Zniszczoł, który był wikariuszem w naszej  wspólnocie. Już teraz tak zaplanujmy sobie zajęcia, abyśmy mogli uczestniczyć w naukach także w dni powszednie od poniedziałku 1 kwietnia do środy o godz. 18.00. Równocześnie będą trwały rekolekcje dla uczniów naszej szkoły, według planu podanego przez katechetów. Pierwsza nauka dla nich w niedzielę na   Mszy św. o godz. 10.00.
  7. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu  o godz. 16.15.  
  8. „Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary”.
  9. Po Mszach św. można już nabywać w salce parafialnej świece  Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  10. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu w naszej parafii będzie  w piątek 12 kwietnia. Szczegóły dostępne są już na plakacie.
  11. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6zł.