OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.04.2019

V NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU  – 07.04.2019.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do grobu pańskiego.
  2. Przypominamy, że Msze św. wieczorne w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek.
  4. We wtorek o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie dla uczniów klas VIII i III gimnazjum, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu w naszej parafii w najbliższy piątek 12 kwietnia. Przed południem od godz. 10.30 do 12.00, następnie od 15.00 do 15.45, od 16.00 do 16.30 i wieczorem od godz. 19.30 do 21.30. Skorzystajmy wszyscy z tej okazji, aby od niedzieli palmowej w pełni uczestniczyć w obchodach męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana.  Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę, co pozwoli uniknąć niepotrzebnej nerwowości. Szczegóły dostępne na plakacie i stronie internetowej.
  6. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu  o godz. 16.15.
  8. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w sprzątaniu naszej świątyni przed Wielkim Tygodniem. Poczujmy się odpowiedzialni za wygląd kościoła, który powinien być naszą wspólną troską.
  9. Spotkanie dla lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
  10. W przyszłą niedzielę  przed nabożeństwami lektorzy będą rozprowadzać palmy, które święcone będą na każdej Mszy św. Będzie się można zaopatrzyć także w kartki świąteczne wykonane przez młodzież.
  11. Wszystkie dzieci z palmami zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00. Rozpoczniemy ją uroczystą procesją z przed kościoła.
  12. W niedzielę palmową odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 15.00. Wejście przez kościół.
  13. „Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary”.
  14. Po Mszach św. można nabywać w salce parafialnej świece  Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  15. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6zł.