Aktualności

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 21.04. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21.04. 2019.

Wszystkim drogim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego kościoła

życzymy:
Niech serca Wasze się rozradują, bo Jezus Chrystus Zmartwychwstały przychodzi do Was, niosąc nowe życie.

Łącząc się z Wami i Waszymi Rodzinami w duchu braterstwa i głębokiej wiary, życzymy, aby Ten, który zwyciężył śmierć i przywrócił życie, obdarzył Was miłością  i pokojem w codziennym życiu.                                                           Duszpasterze.

 

  1. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy osobiście, pisemnie lub drogą elektroniczną złożyli nam życzenia w wielki czwartek – dzień kapłański i z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Odwzajemniamy je pamięcią w modlitwie.
  2. „Bóg zapłać” osobom zaangażowanym w przygotowanie wystroju naszej świątyni  na czas świąt i liturgii sprawowanej w triduum paschalne. Przy tej okazji składamy szczególne podziękowanie Pani Mirce, która już drugi rok opiekuje się kwiatami przy figurze Matki Bożej.
  3. W niedzielę wielkanocną Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 17.00.
  4. W poniedziałek Eucharystie sprawowane będą według porządku niedzielnego.
  5. W poniedziałek wielkanocny po Mszach św. tradycyjnie zbiórka ofiar na KUL.

W środę o godz. 16.30 spotkanie dla uczniów klas VIII i III gimnazjum, które    przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

  1. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W najbliższy piątek z racji oktawy Wielkiej Nocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Zachęcamy do nabycia świątecznego numeru „Przewodnika Katolickiego”.