INTENCJE MSZALNE 21.04.–28.04. 2019


INTENCJE MSZALNE 21.04. – 28.04. 2019

  Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 21.04  

     

  10.00

+Zofia Bulik od Roberta i Ilony Godziądkowskiej – Nowaczyk.

10.00

+Janetta Sala od sąsiadów.

11.30

+Jadwiga Woźniak i zm. rodziców z obojga stron.

17.00

+Zygmunt Kuczyński w 31 r. śm.

Poniedziałek 22.04

Wielkanocny

  8.00

W rocz. ślubu z podz. i prośb. o Boże Błog. i opiekę M.B.

1.00

+Henryk Góralczyk w 6 r. śm. od syna Andrzeja z r-ną.

11.30

+Franciszek Chochliński od braci z r-mi.

11.30

Za Parafian

17.00

+Eugeniusz Staefański od siostry Mirosławy z mężem

Wtorek         23.04       

18.00

 

+Stanisław Marek w 9 r. śm od Joanny Maj

Środa            24.4 7.30

18.00

18.00

+Stefania Bednarczyk od Jana Kujawy i r-ny Wiśniewskich.

+Marianna Leszczyńska od Janusza i Karoliny z dziećmi.

+Anna Flicińska od r-ny Piątkowskich z Krężoł

+Wiktoria Marek od Wiktorii Kwiecińskiej z r-ną.

+Anna Sudak od Genowefy, Marka, Józefa Noske i Ewy Mochalskiej z r-mi.

+Seweryna Strzyżewska od Andrzeja Starobrata z r-ną.

+Jan Strzyżewski od Elżbiety Jóźwiak z r-ną.

+Stanisław Nowak od Danuty Kochalskiej z r-ną.

+Kazimierz Wojdak od kuzynki Joli z r-ną.

+Genowefa Walkowiak od synowej Anny z r-ną.

+Alojzy Cabański od kuzynki Lidii Strzyżewskiej i Haliny Szymańskiej oraz Barbary Łuczak.

+Marianna Leszczyńska od kuzynki Ani z r-ną.

+Bronisława Pabjanek od chrześniaczki Elżbiety z r-ną.

+Henryk Pyl oraz Piotr i Franciszka.

Czwartek      25.04 7.30

7.30

18.00

18.00

+Ryszard Słaboszewski od koleżeństwa z Prądocina.

+Leon Jankowski od szwagra Zbigniewa z r-ną.

+Jerzy Więconek i zm. z r-ny.

+Wiesław Pabjańczyk od kuzyna Andrzeja z r-ną.

Piątek            26.04 7.30

7.30

18.00

18.00

+Radosław Frąckowiak od brata Daniela z r-ną.

+Maria Michalska od r-ny Prusaków z Jaszczułowa.

+Franciszek Wegner

+Rafał Antczak od matki chrzestnej z synem.

Sobota           27.04 7.30

18.00
18.00

+Stefania w 11 r. śm. i Adolf Brola i zm. z r-ny.

+Eugeniusz Wiktorowicz w 1 r. śm. od rodziców i sióstr z r-mi.

+Teresa Antosz od r-ny Michalskich z ul. Magazynowej.

II Niedziela Wielkanocna 28.04   8.00

10.00

11.30

11.30

17.00

+Bronisław Starobrat od Haliny z męzem z Barcina.

+Seweryna Strzyżewska od Zofii Rosa z r-ną.

+Stefania, Adolfa, Jana Brolów.

+Wojciech Zieliński od chrześniaka Janusza z r-ną.

+Barbara Niesobska od siostry z dziećmi i rodzinami.

 

Polub i podziel się: