OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 12.05. 2019.

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 12.05. 2019.

+

1. Rozpoczynamy tydzień modlitwy o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. O tej intencji w sposób szczególny będziemy pamiętali w czasie nabożeństw majowych i każdej Eucharystii. Zachęcamy również do osobistej modlitwy o powołania, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i uroczystości o godz.16.30.
  3. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy szczególne święto naszej rodziny parafialnej, jakim jest odpust ku czci św. Andrzeja Boboli. Mszę św. odpustową o godz. 18.00 odprawi wieloletni proboszcz tej parafii ks. kan. Józef Jędrusik. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian!
  4. Spotkanie uczniów klas VIII i III gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klasy 3 po raz pierwszy przyjmą do swoich serc Pana Jezusa. Otoczmy ich oraz rodziców naszą modlitwą, aby jak najlepiej przeżyli ten wyjątkowy dzień. Prosimy, aby w miarę możliwości w tej Mszy św. uczestniczyły tylko osoby związane z dziećmi.
  6. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz. 10.00 a zaraz po nich dla najbliższych. Można też skorzystać z okazji do spowiedzi w ciągu całego tygodnia przed nabożeństwami.
  7. W niedzielę 19 maja zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 15.00.
  8. Młodzież, która pragnie wyjechać na spotkanie młodych na Lednicę w dniu 1 czerwca, może zapisywać się u ks. Marcina. Wpisowe 20 zł.
  9. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że termin składania wniosków o dopłaty mija 15 maja.
  10. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka inwestycyjna.
  11. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.