INTENCJE MSZALNE 12.05. – 19.05. 2019


  IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05 8.00 +Janina w 9 r. śm. i Wincenty 24 r. śm. Mrozińskich od córki Jolanty z r-ną.
10.00 +Antoni w 36 r. śm. Marianna Flicińska.
11.30 +Władysława w 15 r. śm. i Walentego Malendów.
11.30 +Irena Sudowska od pracowników frmy PHU Sudowscy.
17.00 +Zofia i Jan Kunat.
Poniedziałek 13.05
Wtorek         14.05 7.30 +Radosław Frąckowiak od Ewy i Marka Wawrzynkiewicz.
7.30 +Jan Powierski od r-y Pawlikowskich z Jaksiczek.
18.00 +Zenon Tomaszewski od siostry  Teresy z r-ną, chrześniaczki Anny z r-ną  i szwagierki Mirki z r-ną.
Środa            15.05 7.30 +Irena Sudowska od r-ny Brolów.
7.30 +Teresa Luba od Magdaleny Mechelewskiej.
18.00 +Wiesław Biernack od Beaty i Wojciecha Głąbińskich z r-ną.
+Jadwiga Wrzeszcz od Marii i Bronisława Ugorskich, Lucyny i Huberta Miklas z dziećmi.
+Kazimierz Wojdak od Iwony i Sylwestra Jóźwiak z rodz. oraz Wandy i Janusza Tyma z rodz.
+Stanisław Nowak od Marii i Pawła Kapustka.
+Jan Strzyżewski od rodz. Duchów, Sudowskich, Kozłowskich, Gorczyca, Kucharskich, Abramów, Czesławy Piechockiej, Wandy Ogórek.
+Ryszard Słaboszewski od Pinkowskich z Polanowic.
+Leon Hak od szwagra Jana z żoną, chrześniaka Krzysztofa z żoną, Piotra Dragona z r-ną, Lidii Wojciechowskiej z mężem.
+Eugeniusz Wiktorowicz od r-ny Stryńskich.
+Michał Kwapich od Barbary oraz Katarzyny i Andrzeja Rymackich.
+Hanna Wysota od Justyny i Piotra Karczewskich, Teresy i Bogdana Głowackich z dziećmi.
18.00 +Zdzisław Tarasek od Marii, Adama Józefa.
Czwartek      16.05 7.30 +Eugeniusz Stefański od r-n Leszka Wieloszyńskiego, Lewickich, Czechowiczów i Waszkiewiczów.
7.30 +Wiesław Grzonkowski od córki Oli z r-ną.
18.00 Odpust Parafialny.
Piątek            17.05 7.30 +Jan Jędrzejewski od brata Józefa i siostry Marii z r-ną.
7.30 +Mirosława Wadych od Zakł. Pog. Matuszak.
18.00 +Ewa Tarasiuk od córek.
18.00 +Władysław Maciejewski od siostry.
Sobota           18.05 7.30 +Wiesław Grzonkowski od r-ny Jóźwin.
18.00 +Ewa Wesołowska od Mieczysława Wesołowskiego z rodz. i Zofii Szymuś.
18.00 +Helena Skoczek w 12 r. śm.
V Niedziela Wielkanocna 19.05 8.00 +Aleksandra Kozłowska z ok. ur.
10.00 +Tadeusz Fliciński w 14 r. śm. od dzieci.
11.30 +Zygmunt Stępień od wnuków i prawnuków.
11.30 I Komunia św.
17.00 +Józef Kożuch w 7 r. śm.
Polub i podziel się: