INTENCJE MSZALNE 26.05. – 2.06. 2019


Wtorek         28.05 7.30 +Jan Powierski od syna Łukasza z r-ną.
7.30 +Irena Sudowska od córki Aliny z r-ną.
18.00 +Maria w 3 r. śm. Edward Kopydłowscy.
18.00 +Henryk Fuczyński od Czesława, Ryszarda, Henryka Chmal z r-mi i Maryli.
Środa            29.05 7.30 +Władysław Maciejewski od Dagmary Banasiak z r-ną.
18.00 +Leon Hak od szwagra Jana z żoną, chrześniaka Krzysztofa z żoną, Piotra Dragona z r-ną, Lidii Wojciechowskiej z mężem.
+Wiesław Biernacki od cioci Zuzi i Kuzyna Tomasza z r-ną.
+Jan Powierski od r-ny Bartkowiaków.
+Zofia Małecka od sąsiadów.
+Irena Sudowska od Jawigi Ciesielskiej z r-ną.
+Zygmunt Stępień od p. Gmaj i r-ny Banasiak.
+Teresa Luba od chrześniaczki Mirelli z r-ną
+Wiesław Fasula od brata Grzegorza z r-ną.
+Jan Strzyżewski od rodz. Duchów, Sudowskich, Kozłowskich, Gorczyca, Kucharskich,Abramów,Czesławy Piechockiej, Wandy Ogórek.
18.00 +Kazimierz Wojdak w 2 r. śm.
Czwartek      30.05 7.30 +Zygmunt Stępień od r-ny Barulów.
7.30 +Wiesław Biernacki od r-n Cichych, Panertów, Sobocińskich.
18.00 +Alfreda w 3 r. śm. i Bronisław Wieloszyńscy.
18.00 +Zenon Tomaszewski od bratanic Agnieszki i Renaty z rodzinami.
Piątek            31.05 7.30 +Stefania Bednarczyk od Matek Różańcowych z Gniewkówca.
7.30 +Stanisław Nowak od r-ny Jędrasików, Miklasów i Ugorskich.
18.00 +Andrzej Makowiecki w 4 r. śm. od żony Hani i syna Mariusza z żoną.
18.00 +Krystyna Mastalerz.
Sobota           1.06 7.30 +Radosław Górski w 13 r. śm. od rodziców i brata z r-ną.
18.00 W 45 r. ślubu: Hanny i Grzegorza z podz. i prośb. o Boże Błogosławieństwo.
18.00 +Krystyna Jankowska od siostry z r-ną.
VII Niedziela Wielkanocna 2.06 8.00 +Andrzej Urbański w 11 r. śm.
10.00 +Jolanta Wawer w 1 r. śm., Jan w 20 r. śm. od córki Agnieszki z  rodz.
10.00 W int. ks. Proboszza z ok. ur. od zespołu Aniołki.
11.30 +Pelagia Jarecka.
11.30 +Jan Powierski od r-ny Ringów z Gniewkówca i Liszkowa.
17.00 +Kazimierz Kopydłowski do córki Wiolety z r-ną.
Polub i podziel się: