OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.05. 2019.

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 26.05. 2019.

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach w modlitwie, prosząc dla żyjących o potrzebne łaski, a dla zmarłych o światłość wieczną.
  2. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz.16.30.
  3. Spotkanie uczniów klas VIII i III gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania i świadków, rozpocznie się we wtorek Mszą św. o godz. 18.00.
  4. Spotkanie osób, które z naszej parafii chcą wyjechać na spotkanie młodych na Lednicę, odbędzie się w środę o godz. 17.00 w kościele. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 60 zł.
  5. Spotkanie Kręgu Biblijnego za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 w salce katechetycznej – wejście przez kościół.
  6. Do chorych ks. Marcin uda się w sobotę 8 czerwca.
  7. Terenowy Oddział Krwiodawstwa w Inowrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi w ambulansie ustawionym w Złotnikach Kujawskich na parkingu przy sklepie ESKA ul. Kościelna 10 dnia 29 maja br. (środa) w godzinach od 10.00 do 14.00.  Każdy kto w tym dniu odda krew otrzyma upominek. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem modlitewnym na czerwiec. Cena 6 zł.