INTENCJE MSZALNE 9.06. – 16.09. 2019


INTENCJE MSZALNE

9.06. – 16.09. 2019

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 9.06  

     

 

 

8.00 +Rozalia w 8 r. śm., Józef w 44 r. śm. Tomala od córki.

8.00 +Marianna Waszkiewicz od Wandy Kwapich z dziećmi, Bernadetty Safian, Grzegorza Pietrzaka z r-ną.

10.00 +Leokadia i Tadeusz Lewiccy i zm. z r-ny.

11.30 +Pelagia, Danuta, Czesław Chojnacki zm. z rodz. Chojnackich i Spychalskich.

11.30  +Ryszard Młynkowaik od Mariusza Kowalczyka z żoną.

17.00 +Czesław Malerowicz w 5 r. śm.

Poniedziałek 10.06

N.M.P. Matki Kościoła

18.00

18.00

+Rafał Antczak od Józefa Szczeciny z r-ną.

+Jolanta Barczak w 6 r. śm. od męża z dziećmi.

Wtorek         11.06      7.30
7.30
18.00
+Stanisław Nowak od r-n Leszka Wieloszyńskiego, Ryszarda Lewickiego.

+Jan Strzyżewski od chrześniaka Jarosława i Bogusława Fudali z r-mi.

+Teresa Luba od brata Włodzimierza z r-ną.

 

Środa            12.06 7.30

7.30

18.00

+Kamil Klimek od r-ny Golińskich z córkami.

+Marian Michalak od rodz. Tymów i Koperskich.

+Halina Żywiałowska od Lucyny Baranowskiej z r-ną, r-ny Wagnerów i Haliny Wachowicz z córkami.

+Kazimierz Wojdak od siostrzenicy Agnieszki Kuzara z r-ną.

+Irena Sudowska od pani Kalbarczyk i państwa Walkowiak.

+Henryk Fuczyński od szwagra Adama z r-ną.

+Leonard Tabaczyński od Andrzeja Pabjańczyka z żoną.

+Teresa Antosz od r-ny Niespodzianych i Michalskich z córkami.

+Jan Meszyński od Czesława i Henryka Piechockich z r-mi i Reginy Falgowskiej.

+Anna Sudak od Elżbiety Wolskiej z r-ną.

Czwartek      13.06 7.30

7.30
18.00

18.00

+Michał Kwapich od sąsiadów z ul. Dworcowej.

+Jolanta Panasiuk od Adrianny, Mirosława, Sadowskich i Ireny Sieradzkiej.

O Boże błog. i zdrowie na dalsze lata dla Anety z okazji ur. od siostry Moniki z r-ną i córek.

+Kazimierz Wydrzyński, Amelia, Danuta, Alicja, Jan Lach, Janusz Ratajski.

Piątek            14.06 7.30

7.30

18.00

18.00

+Maria Michalska od wnuczki Anety z r-ną.

+Piotr Muszalski od koleżanki Grażyny z mężem.

+Marianna Jeleń od mieszkańców Gniewkówca.

+Zygmunt Stępień od syna Dariusza z żoną.

Sobota           15.06 7.30

16.00

18.00
18.00

Z ok. 40 r. ur. Damiana z podz. i proś. o zdrowie i błog. w rodzinie i w intencjach N.M.P.

Ślub: Klaudia i Łukasz

+Eugeniusz Wiktorowicz od Andrzeja, Bogdana, Tomasza i Krzysztofa Gac.

+Marianna Waszkiewicz od wnuków Małgorzaty, Marcina, Dariusza i Piotra z r-mi.

Uroczystość Trójcy Przenajświętrzej 16.06   8.00

10.00

10.00

11.30
11.30

17.00

+Irena, Feliks, Józef Kmieć i Elżbieta Zmudzińska.

+Eugeniusz Stefański od siostry Doroty z r-ną.

+Jolanta Panasiuk od koleżanki Barbary z dziećmi.

+Marian, Wiktoria Weber, Wacław, Irena Włodarczyk i zm. rodzeństwo.

+Bożena Flicińska od r-ny Zmudzińsich i Rybków.

+Genowefa Walkowiak od synowej Marii, wnuczki Agnieszki, wnuka Sebastiana z r-ną.

 

Polub i podziel się: