OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.07. 2019.

1. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. tylko wieczorem o godz. 18.00. W poniedziałek Eucharystii nie będzie.
  2. Dzisiaj od popołudnia gościć będziemy pielgrzymów z diecezji bydgoskiej. Wszystko odbywać się będzie zgodnie z wypracowanym od lat planem. Zapraszamy w imieniu pielgrzymów do naszego kościoła na wspólne czuwanie o godz. 20.00 i Apel Jasnogórski o gody. 21.00. Przyjmijmy pielgrzymów jak zwykle serdecznie z otwartymi sercami. Już dzisiaj za to składamy podziękowanie staropolskim: „Bóg zapłać!”
  3. W czwartek 25 lipca obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Modlitwa w ich intencji i poświęcenie pojazdów w następną niedzielę po każdej Mszy św.
  4. We wtorek 30 lipca w przychodni przy ul. Strażackiej odbędą się badania kardiologiczne. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  6. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.