Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.09. 2019.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09. 2019.

 

  1. Msze św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 7.30 i 18.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  2. Przypominamy, że w środę po Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek po porannej Eucharystii odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w niedzielę 29 września o godz. 15.00.
  4. W środę odbyło się spotkanie rad parafialnych w czasie którego, między innymi omawialiśmy sprawę regularnego sprzątania kościoła. Wygląd naszej świątyni jest zewnętrznym znakiem żywotności wspólnoty i ponosimy za nią wspólną odpowiedzialność. Od następnej soboty (28 września) rozpoczniemy praktykę sprzątania zgodnie z odcinkami, jakimi nawiedzamy parafian w czasie kolędy. Początek od Gniewkówca – rodziny z trasy od p. Lewandowskich do p. Marka Rosy. W następnym tygodniu (5 października) od p. Płócienników do Bogaczów.
  5. Dziewczęta, które chcą zasilić naszą scholę, prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. o godz. 10.00.
  6. W przyszłą niedzielę panie z naszego Zespołu Charytatywnego po Mszach św. będą zbierały ofiary na zakup windy zewnętrznej dla Bartłomieja Domańskiego z ul. Powstańców Wielkopolskich. Wesprzyjmy wspólnie ten szczytny cel.
  7. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek 30 września po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.