Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.10. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10. 2019.

 1. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „ Wstańcie, chodźmy!” Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą utalentowaną młodzież.
 2. W dni powszednie Msze św. sprawowane są o godz. 7.30 i 17.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
 3. Trwa październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w soboty i niedziele o godz. 16.30.
 4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania rozpocznie się we wtorek o godz. 16.00.
  W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z klas A i B w salce parafialnej.
 5. W niedzielę 20 października spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego o godz. 15.00.
 6. O posprzątanie naszej świątyni w sobotę prosimy rodziny z Gniewkówca, mieszkające na trasie kolędowej od rodzin p. Kudroniów do p. Andryszak, natomiast w następną sobotę 26 października rodziny z Tupadeł od p. Skonieczków do p. Kutników.
 7. W przyszłą niedzielę lektorzy naszej parafii będą rozprowadzać znicze papieskie, które będzie można zapalić na grobach naszych bliskich zmarłych, jako wyraz wdzięczności Panu Bogu za dar pontyfikatu Św. Jana Pawła II.
 8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka inwestycyjna, która przeznaczona jest na prace remontowe w prezbiterium naszego kościoła. Planujemy całkowitą zmianę oświetlenia, modernizację instalacji elektrycznej, osuszenie fragmentu murów i malowanie ścian.
 9. We wtorek 15 października o godz. 15.00 zebranie emerytów w restauracji „Austeria”
 10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.