OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 20.10. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10. 2019.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną pod hasłem: „ Ochrzczeni i posłani”.          Po Mszach św. zbieramy ofiary na dzieło misyjne.
  2. Spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego dzisiaj o godz. 15.00.
  3. W dni powszednie Msze św. sprawowane są o godz. 7.30 i 17.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  4. Trwa październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa       w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w soboty i niedziele o godz. 16.30. Specjalne spotkanie różańcowe dla dzieci w środę o godz. 16.30.
  5. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z klasy C        i z Gniewkówca w salce parafialnej.
  6. Młodzież zaprasza na swoje spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.
  7. O posprzątanie naszej świątyni w sobotę prosimy rodziny z Tupadeł od  p. Skonieczków do p. Kutników, natomiast w sobotę 9 listopada od p. Pachulskich do p. Tadeusza Wiktorowicza.
  8. Dzisiaj lektorzy naszej parafii rozprowadzają znicze papieskie, które będzie można zapalić na grobach naszych bliskich zmarłych, jako wyraz wdzięczności Panu Bogu za dar pontyfikatu Św. Jana Pawła II.
  9. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Składka inwestycyjna w zeszłą niedzielę wyniosła 2766 zł. W przyszłym tygodniu planujemy montaż nowego oświetlenia prezbiterium.
  10. Zbliża się listopad, miesiąc w polskiej tradycji szczególnie poświęcony pamięci  o naszych zmarłych. Ze stolika za ławkami można zabierać kartki na wymienianki jednorazowe, które odmawiać będziemy przez pierwsze dni listopada oraz wymienianki roczne. Kartki wraz z ofiarami można składać po Mszach św.  w biurze parafialnym.
  11.  Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.