OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.11. 2019.

1. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11. 2019.
  2. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań od godz. 16.00.
  4. Spotkanie osób zaangażowanych w parafialny Zespół Charytatywny odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św.
  5. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych.
  6. O posprzątanie naszej świątyni prosimy rodziny z Tupadeł od p. Pachulskich               do p. Tadeusza Wiktorowicza, a w sobotę 16 listopada rodziny z ul. Słonecznej         od p. Wawrzyńskich do p. Charysz.
  7.  „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Lektorzy zebrali za znicze 751 zł.
  8.  Kartki na wymienianki roczne wraz z ofiarami można składać po Mszach św.      w biurze parafialnym. Wymienianki jednorazowe odmawiać będziemy jeszcze w poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy św.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Przemilczane cierpienie”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym.
  10. W następny poniedziałek 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Już dzisiaj zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Pamiętajmy też o wcześniejszym wywieszeniu flag narodowych.
  11.  Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.