OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.11. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11. 2019.

1. Dzisiaj obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Przemilczane cierpienie”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym.
  2. Jutro przypada Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Pamiętajmy też o wywieszeniu flag narodowych.   W tym dniu będzie tylko jedna Eucharystia.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 16.00.
  4. Dzieci komunijne z klas A i B mają spotkanie w piątek o godz. 16.00.
  5. Młodzież na swoje spotkanie zaprasza w piątek po wieczornej Mszy św.
  6. Krąg Biblijny na swoje spotkanie zaprasza w przyszłą niedzielę o godz. 14.00.
  7. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę rodziny z ul. Słonecznej  od p. Wawrzyńskich do p. Charysz, a 23 listopada z ul. Topolowej i Słonecznej od p. Bańka do p. Wesołowskich.
  8.  „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka inwestycyjna, przeznaczona na pokrycie kosztów zainstalowanego już nowego oświetlenia prezbiterium.
  9.  Kartki na wymienianki roczne wraz z ofiarami można składać po Mszach św.  w biurze parafialnym.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.