INTENCJE MSZALNE 10.11. – 17.11. 2019


INTENCJE MSZALNE 10.11. – 17.11. 2019

32 Niedziela Zwykła          10.11     8.00 + Irena, Feliks, Józef Kmieć i Elżbieta Żmudzińska

8.00 + Bożena Flicińska – od siostrzenicy Marioli z rodziną i siostry Zenobii z synem

10.00 + Marianna Waszkiewicz – od wnuków Michała i Moniki                z rodzinami

11.30 + Wincenty Sadowski – od teściowej Jadwigi, szwagra Tomasza z żoną i Moniki z rodziną

17.00 + Michał Kwapich – od Marii Próchnickiej i Teresy Dreżewskiej z rodzinami

Poniedziałek 11.11   7.30

10.00

17.00

   —————————–

   W intencji Ojczyzny

   —————————–

Wtorek         12.11               7.30

 7.30

17.00

+ Marianna Waszkiewicz – od Joanny Racinowskiej z synem Tomaszem

Za parafian

+ Salomea, Franciszek, Bronisław i Kazimierz

Środa            13.11       7.30
17.00
+ Michał Kwapich – od rodziny Domareckich z Darią                       i Adamem

+ Małgorzata Pacholska (10r.śm) – od męża, Emilki i Kamila

+ Maria Michalska (1r.śm) – od męża i syna Romana z rodziną

+ Hanna Wysota – od koleżanek i kolegów ze stacji Inowrocław – Huzar

+ Bogdan Mirzejewski – od rodziny Prokosów z Dobrogościc

+ Radosław Frąckowiak – od rodzin Frąckowiak                               i Dembińskich z tarkowa Dolnego

+ Wiesław Fasula – od rodziny Byrtków z Inowrocławia

Czwartek      14.11   7.30
17.0017.00
+ Bożena Wosman – od Ani Czajkowskiej i Agaty Staszak oraz Karoliny Chlebickiej z rodzinami

+ Maria Kuglarz – od Wandy Ograbek i rodziny Machowskich

+ Stanisław Nowak – od sąsiadów Grzeszczak z Niszczewic

Piątek            15.11   7.30

17.00

17.00

+ Leonard Tabaczyński – od szwagra Henryka z żoną, rodzin Leśniewskich, Foint, Prońko, Fuczyńskich
+ Henryk Kwapiszewski (w rocznicę śmierci)+ Anna Flicińska – od rodziny Woźniaków, Sworowskich, Nowaków
Sobota           16.11   7.30

15.30

17.00

+ Eugeniusz Wiktorowicz – od rodziny Kośków z Liszkowa

   Ślub: Norbert Grześkowiak i Elżbieta Wachowiak

+ Marian Michalak (2r.śm), Elżbieta Czachorowska i Paweł Michalak

33 Niedziela Zwykła          17.11     8.00
10.00
11.3017.00
+ Antonina, Władysław, Marian Mastalerz, Józefa, Franciszek, Edward Pindel

+ Alojzy Cabański – od rodzin Grabarskich, Wrzeszczów, Olejników, Podgórskich

+ Helena Kasińska (9r.śm) oraz Maja i Stanisław Mierzwa

+ Krzysztof Adamski (1r.śm) oraz Teresa i Zbigniew – od Marzeny z rodziną

 

Polub i podziel się: