Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.11. 2019.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   

34 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA –  24.11. 2019.

 

 1. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
 2. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania we wtorek o godz. 16.00.
 3. Młodzież zaprasza na swoje spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.
 4. Liturgiczna Służba Ołtarza spotka się w sobotę o godz. 10.00.
 5. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę rodziny z ul. z ul. Ogrodowej – od p. Kawka do p. Tyma, a w sobotę 7 grudnia z ul. Morelowej – od p. Rosińskich do p. Hałas
 6. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Składamy podziękowanie osobom, które w minioną środę podjęły trud posprzątania terenu wokół naszej świątyni.
 7. Kartki na wymienianki roczne wraz z ofiarami można składać do dzisiaj  w biurze parafialnym.
 8. Wprowadzamy wymienianki również w sobotę na wieczornej Mszy św. Jeśli ktoś chce przełożyć złożone już kartki na ten termin, prosimy o kontakt w biurze parafialnym po każdej Eucharystii.
 9. W piątek obchodziliśmy wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia panu organiście i wszystkim osobom zaangażowanym w naszej scholii parafialnej. Niech Święta Patronka oręduje w niebie. Cały czas schola oczekuje na  dziewczęta pragnące śpiewem chwalić Pana Boga.
 10. Od przyszłej, I Niedzieli Adwentu rozprowadzane będą świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Będzie również można już nabywać opłatki na stół wigilijny, które święcić będziemy w czasie każdej Mszy św. Opłatki te są szczególnym znakiem jedności i chrześcijańskiej miłości. Dzieląc się nimi z najbliższymi, duchowo łączymy się z wszystkimi członkami naszej rodziny parafialnej.
 11. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” z modlitewnikiem na każdy dzień grudnia. Cena 6 zł.