OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

1. Dzisiaj Krąg Biblijny zaprasza na swoje spotkanie, które rozpocznie się o godz. 15.00. Wejście przez salkę parafialną.
  2. W tygodniu w dni powszednie Msze św. o godz. 7.30.
  3. We wtorek obchodzić będziemy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. W duchu wdzięczności pamiętajmy o żyjących, prosząc dla nich o potrzebne łaski, a dla zmarłych o radość wieczną.
  4. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę 25 stycznia mieszkańców z ul. Akacjowej i Brzozowej.
  5.  „Bóg zapłać” także za wszystkie złożone ofiary.
  6. Plan kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej. Prosimy bardzo o podwiezienie ks. Marcina i poprowadzenie  ks. proboszcza do pierwszych domów na trasie w Niszczewicach i Mierzwinie.
  7. Nadal poszukujemy osoby, która zechciałaby podjąć się posługi organisty   w naszym kościele. Najlepiej z parafii lub okolic Złotnik Kujawskich. Prosimy w tej sprawie o pomoc parafian.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”                    w cenie 6 zł.