INTENCJE MSZALNE 23.02. – 01.03.2020


7 Niedziela Zwykła      23.02   8.00 + Jerzy Borowski (16r.śm)
10.00  Z ok. 40 rocz. ur. Karoliny i 5 rocz. ur. Szymona z podziękowaniem i prośbą o Boże błog.
10.00 + Małgorzata Rolińska – od kuzynki
11.30 + Zofia (3r.śm) i Tadeusz (22r.śm) Michalscy – od dzieci                 z rodzinami
17.00 + Józefa Górka – od chrześniaczki Danuty z rodziną
  7.30 —————————————
Poniedziałek 24.02 17.00 + Alojzy Cabański – od rodziny z Gdyni
Wtorek         25.02   7.30 + Romuald Kaszuba – od Renaty Pirowicz, Anety Foks, Przemysława Pirowicza  zrodzinami
            7.30   Za parafian
17.00 + Rafał Antczak (1r.śm)
  7.30 + Kazimierz Wojdak – od Henryki Natorskiej z rodziną
Środa Popielcowa            26.02 10.00 + Michał Kwapich – od matki chrzestnej z rodziną
17.00 + Józef, Sabina i Józef Szczecina oraz zmarłych z rodziny
19.00 + Maria Michalska – od wnuków Agnieszki z rodziną, Krysi          z Jackiem, Piotra i Bartka5
Czwartek      27.02   7.30 + Teresa Luba – od Danuty i Jana Abram, Zdzisława i Pawła Szczepanik oraz Bogusława Wieloszyńskiego z rodzinami
17.00 + Józefa Górka – od Stypczyńskich, Wesołowskich, Tymów               i Ciszewskich
17.00 + Jan Powierski – od syna Krzysztofa z rodziną
Piątek            28.02   7.30 + Władysław Maciejewski – od Teresy i Zbigniewa Hałas z dziećmi i wnuczką Marysią
17.00 + Danuta Kośka -,od chrześniaka Tomka z rodziną
17.00 + Antoni Michałowski – od rodzin Lewandowskich z Gniewkówca i Trojanków z Rucewka
Sobota           29.02   7.30 + Zygmunt Stępień – od Józefa Binczyka z rodziną
17.00 + Stanisława i Kazimierz Niespodziany
17.00 + Kazimiera (4r.śm) i Stanisław Kruszczyńscy
1 Niedziela Wielkiego Postu      01.03   8.00 + Marianna Hryszkiewicz (5r.śm)
10.00 + Emilia, Edmund (19r.śm) Gotówka, Maria, Michał Włodarczyk
11.30 + Stanisław Mądrzyński i zmarłych z rodzin Mądrzyńskich     i Maćkowiak
11.30 + Jerzy Ugorski – od rodzin Marczaków, Matelskich i Piekło
17.00 + Genowefa Walkowiak (2r.śm)
Polub i podziel się: