OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020

1. Dzisiaj spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 15.00
  2. W tygodniu Msze św. rano o 7.30 i wieczorem o godz.17.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  3. W najbliższą środę rozpoczynamy czas czterdziestodniowego przygotowania do Świąt Paschalnych, czyli Wielki Post. Msze św. w tym dniu z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.30, 10.00, 17.00 i 19.00.
  4. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
  5. Spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się Mszą św. w czwartek o godz. 17.00.
  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy C i Gniewkówca odbędzie się w piątek o godz. 16.00.
  8. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17.00.
  9. W piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej pierwsze spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  10. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.15. Bezpośrednio po nich Msza św. recytowana bez kazania.
  11. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę 29 lutego mieszkańców Dobrogościć od p. Zych do p. Kasprzaków.
  12. „Bóg zapłać” także za wszystkie złożone ofiary.
  13. Cały czas poszukujemy osób, które zechciałaby podjąć się posługi organisty w naszym kościele. Bardzo prosimy w tej sprawie o pomoc parafian.
  14. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6 zł.
  15. Miłosierdzi Bożemu polecamy śp. Józefa Szczecinę, Janinę Domagała i Marcina Brzezińskiego, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…