OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.03.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020

1. W tygodniu Msze św. rano o 7.30 i wieczorem o godz.17.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  2. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w czwartek o godz. 16.00. Młodzież przygotowuje czuwanie modlitewne, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa               w intencji powołań od godz. 16.00.
  4. Okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty w piątek od godz. 16.00.
  5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17.00.
  6. W piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
  7. Nawiedzenie chorych w sobotę od godz. 8.30.
  8. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 13.00. Zapraszamy także chłopców, którzy nie są ministrantami do wspólnego grania w piłkę na Orliku.
  9. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu            o godz. 16.15. Bezpośrednio po nich Msza św. recytowana bez kazania.
  10. W przyszła niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 15.00.
  11. Dziękujmy bardzo za zaangażowanie w sprzątanie naszej świątyni. Od kiedy wprowadziliśmy dyżury, widać zdecydowanie poprawę. To piękny dar dla parafii od parafian. W sobotę 29 lutego o posprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców Krężoł – od p. Fabich i  ul. Jesionowej od numeru 28 do 18.
  12. „Bóg zapłać” także za wszystkie złożone ofiary.
  13. Cały czas poszukujemy osób, które zechciałaby podjąć się posługi organisty   w naszym kościele. Bardzo prosimy w tej sprawie o pomoc parafian.
  14. Przekazujemy apel do parafian archidiecezji gnieźnieńskiej, która wystawą fotograficzną chce uczcić beatyfikację sługi bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Jeśli w waszych archiwach, domowych albumach znajdują się zdjęcia, na których uwieczniono wizytę prymasa Wyszyńskiego w Złotnikach Kujawskich, prosimy o ich przesłanie na adres mailowy: biuro@parafiazlotniki.pl lub przyniesienie do biura parafialnego, gdzie je zeskanujemy. Ze zdjęć powstanie mobilna wystawa, która będzie jeździć po parafiach archidiecezji. Mamy nadzieje, że dzięki waszym zdjęciom, na trasie wystawy znajdą się również Złotniki Kujawskie.
  15. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”  w cenie 6 zł.