OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.03.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 08.03.2020

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na misje.
  2. W tygodniu Msze św. rano o 7.30 i wieczorem o godz.17.00. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
  3. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej.
  4. Młodzież zaprasza na swoje spotkanie w najbliższy piątek zaraz po Mszy św. i Drodze Krzyżowej.
  5. Zbiórka młodzieży, która chce pograć w piłkę w sobotę o godz. 10.00 na orliku.
  6. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15. Bezpośrednio po nich Msza św. recytowana bez kazania.
  7. Dziękujmy bardzo za zaangażowanie w sprzątanie naszej świątyni. W sobotę 14 marca o posprzątanie prosimy mieszkańców Krężoł – od p. Romana Wesołowskiego do państwa Giersz.
  8. „Bóg zapłać” także za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka na cele inwestycyjne.
  9. Po Mszach św. w salce można już nabywać świece na stół wielkanocny. Uzyskane w ten sposób fundusze będą przeznaczone na działalność charytatywną.
  10. Cały czas poszukujemy osób, które zechciałaby podjąć się posługi organisty w naszym kościele.
  11. Ponawiamy apel do parafian. Jeśli w waszych archiwach, domowych albumach znajdują się zdjęcia, na których uwieczniono wizytę prymasa Wyszyńskiego w Złotnikach Kujawskich, prosimy o ich przesłanie na adres mailowy: biuro@parafiazlotniki.pl lub przyniesienie do biura parafialnego. Mamy nadzieje, że dzięki waszym zdjęciom, na trasie wystawy znajdą się również Złotniki Kujawskie.
  12. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6 zł.
  13. Miłosierdzi Bożemu polecamy śp. Łucję Woźniak z ul. Lipowej, której pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…