OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28.06.2020

XIII
 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020

1. Przypominamy, że obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  2. Spotkanie osób, które przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się we wtorek o godz. 16.30.
  3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania
    o godz. 17.00.
  4. Okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty w piątek od godz. 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
  5. Nawiedzenie chorych w sobotę od godz. 8.30.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  7. Zostały wywiezione śmieci z cmentarza. Całkowity koszt to prawie 5000 zł. Ceny wywozu śmieci nieustannie wzrastają, dlatego bardzo prosimy o rozsądne ich generowanie i wyrzucanie. Prosimy o ograniczenie stawianych na grobach zniczy
    i kwiatów. Naprawdę ważniejsza jest nasza modlitewna pamięć, niż ilość elementów wystroju grobu. Jeśli to możliwe zabierajmy do naszych przydomowych pojemników na śmieci zużyte znicze, wkłady czy nawet uschnięte kwiaty. Przecież i tak płacimy za ich wywóz, bez względu na ilość.
  8. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu mieszkańców z ulic Kubusia Puchatka, Ustronie i Zacisze.
  9. We wtorek 30 czerwca od godz. 13.00 do 17.00 przy ul. Kościelnej 10 (parking sklepu Eska) odbędzie się akcja poboru krwi. Zachęcamy do udziału w tym dziele, które jest konkretnym przejawem miłości wobec bliźniego.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem modlitewnym na każdy dzień lipca. Cena 6 zł.
  11. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Marię Mastalerz, której pogrzeb odbędzie się
    w poniedziałek o godz. 10.00.