Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.2020

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
 2. Zgodnie z apelem Episkopatu dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc kilkunastu tysiącom uchodźców znajdujących się na greckiej wyspie Lesbos.
 3. Krąg Biblijny zaprasza na swoje spotkanie dzisiaj o godz. 15.00  w salce parafialnej.
 4. W najbliższy poniedziałek 28 września o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które rozpoczynają bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej.
 5. Od czwartku 1 października Msze św. wieczorne odprawiane będą o godz. 17.00.
 6. Nabożeństwo różańcowe w czwartek o godz. 16.30 w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania, w piątek i sobotę po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 16.30.
 7. Okazja do Spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00.
 8. Nawiedzenie chorych w sobotę od godz. 8.30.
 9. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych w piątek
   o godz. 18.00 w kościele.
 10. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
 11. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
 12. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę mieszkańców Gniewkówca od                       p. Lewandowskich do p. Marka Rosy. Rozpoczynamy drugi rok sprzątania kościoła przez mieszkańców poszczególnych ulic. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, które jest wyrazem wspólnej troski i odpowiedzialności za wygląd naszej świątyni. W gablocie i na stronie internetowej znajduje się plan do połowy kwietnia 2021.
 13. W Gnieźnie organizowane są spotkania dla małżeństw w formie krótkich rekolekcji. Dla zainteresowanych więcej informacji na plakacie w gablotce i na stronie  www.spotkaniamalzenskie.pl
 14. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.