Aktualności Intencje mszalne

Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zgodnie z przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać ok. 22 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie i na naszej stronie internetowej.
  3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  4. Biuro parafialne jest czynne po południu od godz. 16.00 do 16.30 (później służę posługą w konfesjonale) i po wieczornej Mszy św. Oczywiście sprawy pogrzebowe i wezwania do chorych w sytuacji zagrożenia życia załatwiać będziemy o każdej porze.
  5. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Sezamkowej i Jęczmiennej – od Szosy Bydgoskiej do p. Ireneusza Piątkowskiego.
  6. Ze względu na przedłużającą się sytuację epidemiologiczną katechezy dla narzeczonych w formie stacjonarnej są zawieszone do Wielkanocy. Nie będzie więc spotkań w naszej parafii zapowiedzianych od 19 lutego. Prosimy, aby narzeczeni zapoznali się z materiałami dostępnymi na stronie archidiecezja.pl – w zakładce narzeczeni.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. Serdecznie podziękowanie wszystkim Paniom i Panom, którzy zaangażowali się w uprzątnięcie wystroju świątecznego naszej świątyni. Jest to wyraz szczególnej odpowiedzialności za nasz wspólny dom, jakim jest kościół parafialny.
  9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.