Ogłoszenia duszpasterskie 14.02.2021

14.02.2021

1. Zgodnie z przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać ok. 22 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie i na naszej stronie internetowej.
  3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  4. Biuro parafialne jest czynne po południu od godz. 16.00 do 16.30 (później służę posługą
    w konfesjonale) i po wieczornej Mszy św.
  5. W najbliższą środę rozpoczyna się czas naszego duchowego przygotowania do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 11.30, 17.00 i 18.00. Przypominam, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
  6. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po wieczornej Mszy św. Będzie to dzień modlitwy
    i pokuty – „Wspólnota ze zranionymi”.
  7. W przyszłą niedzielę pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.30.
  8. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Jęczmiennej.
  9.  „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.
  11. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Andrzeja Biernackiego, którego pogrzeb odbędzie się
    w poniedziałek o godz. 13.00.