Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Zgodnie z nowymi przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać tylko 18 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy
    z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie.
  3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni i zachowania odpowiedniej odległości. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są tam też wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. Dzisiaj sprawujemy Eucharystię w nowym ornacie, ofiarowanym przez osobę z parafii. Szata jest stylizowana krojem i kolorystycznie na ponczo z kręgu hiszpańsko-meksykańskiego. Także napis w języku hiszpańskim „Jesus en ti confio”, czyli „Jezu ufam Tobie” przenosi nas w tamten krąg kulturowy.
  5. Przypominam, że Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00.
  6. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od godz. 17.00 do 17.00 i po Mszy św.
  7. Okazja do Spowiedzi św. Od godz. 17.30.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  9. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców z ul. Szosa Bydgoska
    od p. Biernackich do p. Zielińskich.
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.