Ogłoszenia duszpasterskie 1.08.2021

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.
  2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  3. Jutro Pielgrzymka Gdańska wejdzie do Złotnik ok. godz. 18.00. Będzie ok. 100 pątników, którzy z radością i wdzięcznością przyjmą gościnę w naszych domach. Bardzo proszę
    o zgłaszanie chęci przyjęcia jeszcze dzisiaj po każdej Mszy św. Można też wesprzeć pielgrzymów przynosząc np. wodę mineralną albo smaczne łakocie. W poniedziałek zapraszamy parafian na Apel Jasnogórski o godz. 21.00, a we wtorek na Mszę św. o godz. 7.00.
  4. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie
    i zakonne od godz. 17.30. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  5. W I piątek spowiedź od godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ. W tym dniu obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  6. Nawiedzenie chorych będzie w sobotę 4 września.
  7. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 17.00 do 17.30, poza poniedziałkiem z racji przyjęcia pielgrzymów.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  9. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Magazynowej
    i Podgórnej.
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.