Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021 (kliknij)

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
 3. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa w dni powszednie po wieczornej Eucharystii. W soboty i niedziele o godz. 16.30.
 4. Spotkanie dla grupy B dzieci pierwszokomunijnych w piątek o godz. 16.00.
 5. Zbliża się już listopad miesiąc naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Można zabierać ze stolika za ławkami kartki na wymienianki jednorazowe, które będziemy odmawiać w pierwsze dni listopada. Kartki na wymienianki roczne wyłożymy w późniejszym terminie.
 6. Przypominamy o prolongacie miejsc na naszym cmentarzu. Ponad 300 grobów jest nieopłaconych, a 90 nie ma określone terminu ważności miejsca. Bardzo prosimy
  o kontakt w tej sprawie.  Aktualny status każdego grobu można sprawdzić na stronie www.cmentarnik.pl/zlotniki. Wyświetlony tam czerwony kolor oznacza konieczność dokonania przedłużenia ważności grobu.
 7. Biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu w dni powszednie od 16.00 do 16.30 oprócz piątku.
 8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. 
 9. O posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Tupadeł od p. Skonieczków do p. Kutników.
 10. Dnia 21 październik (czwartek) odbędzie się w przychodni przy ul. Dworcowej bezpłatne badanie wzroku. Więcej informacji na plakacie w gablotce.
 11. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.