Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.22 (kliknij)

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zgodnie z nowymi przepisami podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 30% wszystkich miejsc, czyli może przebywać ok. 98 osób. Do limitu nie wlicza się osób, które mają aktualne zaświadczenie o szczepieniu.
  2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  3. Zapraszamy serdecznie na Msze św. kolędowe o godz. 17.00, zgodnie z planem, który dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej. Przychodząc na Eucharystię możemy składać w koszyku na stoliku za ławkami nasze intencje, które odczytywane będą w modlitwie wiernych. Święcimy również wodę, którą należy przynieść we własnym naczyniu. Jeśli są rodziny, które pragną zaprosić kapłana do domu, trzeba uczynić to indywidualnie osobiście lub telefonicznie.
  4. W czasie ferii zimowych, czyli od 17 do 29 stycznia nie będzie w dni powszednie porannych Mszy św.
  5. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 16.00 do 16.30, poza środą.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary, także te, złożone w czasie Mszy św. kolędowych.
  7. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Wierzbowej, Lipowej i Klonowej.
  8. Informujemy, że katechezy dla przygotowujących się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w rejonie inowrocławskim będą w tym półroczu w następujących parafiach: Gniewkowo – NSPJ od 06.02, Inowrocław – Zwiastowania NMP od 06.03, Barcin –
    św. Maksymiliana od 06.03, Inowrocław – św. Jadwigi od 15.04, Pakość – św. Bonawentury
    od 14.05, Inowrocław – Chrystusa Miłosiernego od 29.05. Zapisy na wszystkie cykle katechez przez stronę: www.archidiecezja.pl – zakładka duszpasterstwo/narzeczeni. Informacje pod
    tel. 693952409.
  9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.