Ogłoszenia duszpasterskie 3.07.2022 (kliknij)

14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022

1. Trwa w naszej archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej śpiewamy Apel Jasnogórski.
  2. W okresie wakacyjnym w dni powszednie do końca sierpnia Msze św. będą odprawiane tylko wieczorem.
  3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o modlitwa o powołania o godz. 17.30.
    W tym czasie okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  4. Na stoliku za ławkami wyłożona jest Księga Nawiedzenia. Można do niej wpisywać swoje refleksje, podziękowania, intencje związane z tym pięknie przeżytym przez nas czasem. Zachęcamy to tego gorąco, aby pozostawić ślad dla następnych pokoleń.
  5. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Morelowej
    od p. Rosińskich do p. Hałas.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu oprócz soboty w godzinach 17.00 do 17.30.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7,00 zł.